BGP

toradh

Corda Optic LC / SC / FC / ST / E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

Tuairisgeul Goirid:

Stuthan amh: Corning Or YOFC fiber, Us kevlar

Fad: Fad gnàthaichte

Trast-thomhas càball: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Dathan càbaill: Aqua no gnàthaichte

A ’cleachdadh Beatha: 20 bliadhna

MOQ: 1 PCS

Ùine luaidhe: 3 latha

Dùthaich Tùs: Sìona


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tagaichean toraidh

Tuairisgeul toraidh

Is e càball snàithleach multimode Duplex 10G OM3 aig Raisefiber càball fiber multimode laser (LOMMF) a chaidh a dhealbhadh gu sònraichte airson a chleachdadh ann an 10 tagraidhean Gigabit Ethernet. Tha an càball fiber optic multimode 50/125 OM3 seo a ’nochdadh leud-bann fìor àrd, a’ solarachadh faisg air trì uiread an leud-bann thairis air càball snàithleach ioma-mhodal àbhaisteach 62.5 / 125µm. Bidh e a ’tabhann coileanadh nas fheàrr, air a dhealbhadh airson ceangal 10GBase-SR, 10GBase-LRM ann an ionadan dàta. Anns an eadar-ama, tha an càball paiste fiber OM3 gu tur co-chòrdail ris an t-siostam dìleab as slaodaiche a ’cleachdadh optics LED no VCSEL, a leigeas leis an luchd-ceannach càballan fiber agus dealbhadh siostam gnàthach a chleachdadh agus na lìonraidhean càbaill ùrachadh san àm ri teachd.

Tha càball paidse fiber optic OM4 Raisefiber air a optamachadh le laser, càball fiber multimode 50µm àrd (LOMMF) airson a chleachdadh le tagraidhean Ethernet 40G / 100G. Tha an càball paiste fiber OM4 seo a ’nochdadh leud bann fìor àrd de 4700MHz * km, a’ solarachadh barrachd air dà uiread de leud-bann thairis air 50 / 125µm 10G OM3 fiber multimode -2000MHz.km. Chaidh an càball paiste fiber OM4 a leasachadh gu sònraichte airson sgaoileadh laser VSCEL agus leig e astaran ceangail 40G de suas ri 150 Meatair no astaran ceangail 100G de suas ri 100 Meatair. Tha an càball seo gu tur (air ais) co-chòrdail ris an uidheamachd 50/125 a th ’agad mu thràth a bharrachd air 10 tagraidhean Gigabit Ethernet. Tha an càball paiste fiber OM4 thairis air càball paiste fiber OM3 a ’toirt coileanadh nas fheàrr do neach-cleachdaidh bun-structair càbaill gus taic a thoirt do astaran nas fhaide no barrachd cheanglaichean. Tha e a ’toirt seachad dòigh cosg-èifeachdach gus optics transceiver aon-mhodh 40G / 100G daor a sheachnadh.

Tha an càball paiste fiber OM3 / OM4 air a dhèanamh le snàithleach optigeach àrd-inbhe agus luchd-ceangail LC / SC / FC / ST / E2000. Tha e air a dhearbhadh gu cruaidh airson cuir a-steach ìosal agus call air ais gus dèanamh cinnteach à coileanadh agus càileachd nas fheàrr.

Sònrachadh toraidh

Seòrsa Ceangal LC / SC / FC / ST / E2000
Cunnt fiber Duplex Modh fiber OM3 / OM4 50 / 125μm
Tonn nan tonn 850 / 1300nm Dath càbaill Aqua O Customized
Call cuir a-steach ≤0.3dB Call air ais ≥30dB
Mion. Bend Radius (Fiber Core) 15mm Mion. Bend Radius (Càball Fibre) 20D / 10D (Dynamic / Static)
Attenuation aig 850nm 3.0 dB / km Attenuation aig 1300nm 1.0 dB / km
Seacaid càball LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Trast-thomhas càball 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Polarity A (Tx) gu B (Rx) Teòthachd obrachaidh -20 ~ 70 ° C.

Feartan toraidh

● Air a chleachdadh gus uidheamachd a cheangal a chleachdas luchd-ceangail stoidhle LC / SC / FC / ST / E2000 air gach ceann agus air an saothrachadh bho chàball fiber dàphuing Multimode OM3 / OM4 50 / 125μm

● Faodaidh luchd-ceangail snas PC no snas UPC a thaghadh

● Chaidh deuchainn a dhèanamh air gach càball 100% airson call cuir a-steach ìosal agus call Tilleadh

● Faidichean gnàthaichte, Trast-thomhas Càball agus dathan Càball ri fhaighinn

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) agus Smoc Ìosal, Zero Halogen (LSZH)

Roghainnean reataichte

● Lùghdachadh air call inntrigidh le suas ri 50%

● Seasmhachd àrd

● Seasmhachd Teodhachd Àrd

● Malairt mhath

● Tha dealbhadh dùmhlachd àrd a ’gearradh sìos air cosgaisean stàlaidh

LC gu LC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC gu SC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC gu SC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC gu FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC gu FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC gu ST Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC gu ST Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC gu FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST gu ST Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Smart & earbsach - fiber optigeach lùbte

Bidh an ceanglaiche fiber dàphuing àbhaisteach gnìomhachais a ’coinneachadh ri EIA / TIA 604-2 le ferrule ceirmeach airson lìonraidhean càbaill aig astar àrd.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Bend fiber neo-mhothachail

Faodar càball BIF a stapladh agus a lùbadh timcheall oiseanan gun a bhith ag ìobradh dèanadais.

7.5mm Minimum Bend Radius

Radius lùb as ìsle 7.5mm

Tha coileanadh lùb a ’leasachadh cleachdadh duct, a’ comasachadh pàircean nas lugha.

Zirconia Ceramic Ferrule

Ferrule ceirmeach Zirconia

Bidh IL agus RL as fheàrr a ’dèanamh cinnteach à tar-chuir comharran seasmhach, a’ dìon do shàbhailteachd lìonra.

OM3 VS OM4

● Tha dath seacaid aqua air a mholadh le fiber OM3. Coltach ri OM2, is e a phrìomh mheud 50µm. Bidh e a ’toirt taic do 10 Gigabit Ethernet aig faid suas ri 300 meatair. A bharrachd air OM3 comasach air taic a thoirt do 40 Gigabit agus 100 Gigabit Ethernet suas gu 100 meatair. Is e 10 Gigabit Ethernet an cleachdadh as cumanta.

● Tha dath seacaid aqua air OM4 cuideachd. Tha e na leasachadh eile air OM3. Bidh e cuideachd a ’cleachdadh cridhe 50µm ach tha e a’ toirt taic do 10 Gigabit Ethernet aig faid suas 550 meatair agus tha e a ’toirt taic do 100 Gigabit Ethernet aig faid suas ri 150 meatair.

Trast-thomhas: Is e trast-thomhas cridhe an OM2, OM3 agus OM4 50 µm.

Dath seacaid: Mar as trice bidh OM3 agus OM4 air am mìneachadh le seacaid Aqua.

Stòr Optical: Mar as trice bidh OM3 agus OM4 a ’cleachdadh 850nm VCSEL.

Bandwidth: Aig 850 nm is e an leud bann modal as ìsle de OM3 2000MHz * km, de OM4 is 4700MHz * km

Mar a thaghas tu an Multimode OM3 no OM4 Fiber?

Tha snàithleanan multimode comasach air diofar raointean astar a sgaoileadh aig diofar ìrean dàta. Faodaidh tu am fear as freagarraiche a thaghadh a rèir an fhìor iarrtas agad. Tha an coimeas astar fiber multimode max aig ìre dàta eadar-dhealaichte air a chomharrachadh gu h-ìosal.

Seòrsa Càball Fiber Optic Astar càball fiber
  Ethernet luath 100BA SE-FX Ethernet 1Gb 1000BASE-SX Ethernet 1Gb 1000BA SE-LX Base 10Gb SE-SR Base 25Gb SR-S Base 40Gb SR4 100Gb Base SR10
Multimode fiber OM3 200m 550m   300m 70m 100m 100m
OM4 200m 550m   400m 100m 150m 150m

Seòrsa Ceangal Customized: LC / SC / FC / ST / E2000

Customized Connector Type

Ceangalaichean LC:

LC connectors

Tha na luchd-ceangail sin air leth freagarrach airson an cleachdadh ann an tagraidhean àrd-dùmhlachd air sgàth cho beag ‘s a tha iad agus tha dealbhadh dìon-tarraing annta. Tha iad rim faighinn an dà chuid ann an dreachan simplex agus duplex le ferrule 1.25mm zirconia. A bharrachd air an sin bidh luchd-ceangail LC cuideachd a ’cleachdadh inneal latch sònraichte gus seasmhachd a thoirt seachad taobh a-staigh rack moum.

Ceangalaichean SC: 

SC connectors

Tha SC Connectors nan luchd-ceangail dì-cheangail neo-optigeach le ferrule zirconia 2.5mm ro-radius-ed. Tha iad air leth freagarrach airson càballan a ghlacadh gu sgiobalta a-steach do racaichean no do bhallachan mar thoradh air an tarraing tarraing-às. Ri fhaighinn ann an simplex agus duplex le criomag gleidhidh duplex ath-chleachdadh gus ceanglaichean dà-fhillte a cheadachadh.

Luchd-ceangail FC: 

FC connectors

Tha iad a ’nochdadh ceangal snàithlean seasmhach agus tha iad nas fheàrr airson an cleachdadh taobh a-staigh tagraidhean cian-conaltraidh agus a’ cleachdadh dì-cheangal neo-optigeach.

Ceangalaichean ST: 

ST connectors

Bidh luchd-ceangail ST no ceanglaichean Straight Tip a ’cleachdadh ceangal bayonet leth-shònraichte le ferrule 2.5mm. Tha ST's nan deagh luchd-ceangail fiber optic airson stàladh achaidhean air sgàth cho earbsach agus cho seasmhach 'sa tha iad. Tha iad rim faighinn an dà chuid ann an simplex agus duplex

Deuchainn Coileanaidh

Performance Test

Dealbhan cinneasachaidh

Production Pictures

Dealbhan factaraidh

Factory Real Pictures

Ceistean Cumanta

Q1. An urrainn dhomh òrdugh sampall fhaighinn airson an toradh seo?

A: Tha, tha sinn a ’cur fàilte air òrdugh sampall gus càileachd a dhearbhadh agus a sgrùdadh. Gabhar ri sampallan measgaichte.

Q2. Dè mu dheidhinn an ùine stiùiridh?

A: Feumaidh sampall 1-2 latha, feumaidh ùine toraidh mòr 3-5 latha

Q3. Ciamar a chuireas tu am bathar agus dè cho fada ’s a bheir e gus ruighinn?

A: Mar as trice bidh sinn a ’dol le DHL, UPS, FedEx no TNT. Mar as trice bheir e 3-5 latha airson ruighinn. Tha siubhal itealain agus mara cuideachd roghainneil.

Q4: A bheil thu a ’tabhann gealltanas airson na toraidhean?

A: Tha, tha sinn a ’tabhann barantas 10 bliadhna do na toraidhean foirmeil againn.

Q5: Dè mu dheidhinn an ùine lìbhrigidh?

A: 1) Samples: 1-2 latha.

2) Bathar: 3-5 latha mar as trice.

Pacadh:

Poca PE le bileag maide (dh ’fhaodadh sinn suaicheantas teachdaiche a chur ris an leubail.)

packing
shipping

  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e